خواستگاه اسپانیش فلای و کاربردهای آن در صنعت دارویی

خواستگاه و کاربرد اسپانیش فلای و کاربردهای آن در صنعت دارویی

مشکلات مداوم و مکرر جنسی که شما را ناراحت می‌کنند یا رابطه شما با شریک زندگی‌تان به‌هم می‌زنند، از نظر پزشکی به‌عنوان اختلال عملکرد جنسی شناخته می‌شوند. بسیاری از زنان در مقطعی از عمر خود با مشکلاتی در عملکرد جنسی خود مواجه می‌شوند و برخی نیز این مشکلات را دائما تجربه می‌کنند. اختلال عملکرد جنسی زنان ممکن است در هر مرحله از زندگی آن‌ها رخ دهد.

این اتفاق در موقعیت های جنسی رخ می‌‌دهد و برای آن درمان‌های زیادی وجود دارد. مثلا قطره اسپانیش فلای به‌عنوان یک داروی محرک قوی برای بانوان از نوعی حشره به اسم مگس اسپانیایی که به رنگ سبز زمردی است، تولید می‌شود. بنابراین ما در این مقاله به بررسی کاربرد اسپانیش فلای و نحوه استفاده از آن می‌پردازیم، همراهمان بمانید.

همه چیز درباره اسپانیش فلای

داروی اسپانیش فلای یا مگس واقعی اسپانیایی، از سوسک‌های تاول‌زا، به‌ویژه ماده تولیدشده توسط آن‌ها یعنی کانتاریدین ساخته شده است. تاریخچه مگس اسپانیایی یا اسپانیش فلای به زمان قدیم برمی‌گردد. اصطلاح «مگس اسپانیایی» به داروهای تقویت‌کننده قوای جنسی مختلف اشاره دارد که ظاهرا باعث تقویت قوای جنسی زنان و ایجاد نعوظ قوی در مردان می‌شوند.

کاربرد اسپانیش فلای، استفاده از آن در تعدادی از محصولات و داروهای تقویت‌کننده قوای جنسی است که از چندین دهه بیشتر به بازار عرضه می‌شوند. تنها چند قطره از این دارو زنان را تحریک، برانگیخته و آماده رابطه جنسی می‌کند. یکی دیگر از انواع کاربرد اسپانیش فلای تقویت نعوظ در مردان است.

موثرترین دارویی که فورا زنان را تحریک می کند؟

این دارو امروزه عوارض جانبی خاصی ندارد، اما در گذشته استفاده از آن به ‌دلیل کمبود امکانات و استفاده مستقیم از حشره بدون رعایت دوز مصرفی و شرایط ایمنی دیگر، خطرات زیادی داشته است. از جمله عوارض جانبی مصرف بیش‌ازحد اسپانیش فلای می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • ادرار دردناک؛
 • مشاهده خون در ادرار؛
 • استفراغ خونی؛
 • مشکل در بلع؛
 • پریاپیسم ( نعوظ های مداوم و دردناک)؛
 • درد شکم؛
 • نارسایی کلیه؛
 • خونریزی گوارشی؛
 • تشنج؛
 • کما.

مقایسه اسپانیش فلای با دیگر تحریک کننده های زنان

در جدول زیر کاربرد اسپانیش فلای را با سایر محرک‌ها بررسی می‌کنیم.

نام داروشدت تاثیرمواد تشکیل‌دهده
اسپانیش فلایزیادیک نوع حشره سبز رنگ
قرص پرووسترابسیار زیادگیاهی
قرص فلیبانسرین با نام تجاری Addyiزیادغیرگیاهی و دارای منع مصرف برای افراد با شرایط خاص است.

امروزه نسبت به سایر محرک‌های جنسی بانوان کاربرد اسپانیش فلای بسیار کمتر از قبل شده است و داروهای جدیدتری جای آن را گرفته‌اند. این داروها تاثیرگذاری بیشتری نسبت به اسپانیش دارند و عوارض جانبی کمتری برای آن‌ها گزارش شده است.

کاربرد اسپانیش فلای و استفاده از آن

اگر این دارو را بر اساس توصیه و تجویز پزشک خریده‌اید، طبق دستور او عمل کنید. اما اگر آن را بدون نسخه پزشک تهیه کرده‌اید، نحوه استفاده از اسپانیش فلای به‌شکل زیر است.

 • یک لیوان نوشیدنی خنک آماده کنید. نوع نوشیدنی فرقی ندارد، ولی اگر سرد باشد دارو بهتر عمل می‌کند.
 • چند قطره از دارو را درون نوشیدنی بریزید و میل کنید.
 • پس از 20 دقیقه شاهد نتیجه فوق‌العاده آن می‌شوید.

موثرترین دارویی که فورا زنان را تحریک می کند؟

تا اینجا از کاربرد اسپانیش فلای صحبت کرده‌ایم و تحقیقات ثابت کرده است که این قطره تاثیر بسیار زیادی در تحریک فوری زنان دارد. اما ممکن است دسترسی به این دارو راحت نباشد و در چنین شرایطی از جایگزین‌های مختلف آن می‌توانید استفاده کنید.

مثلا اگر برای برانگیختگی مشکل دارید بهترین و موثرترین دارو بعد از اسپانیش فلای، آدامس‌های Elm & Rye Libido Gummies است. این محصولات با مواد کاملا طبیعی و باکیفیت ساخته شده‌اند و زنان را برانگیخته می‌کنند. این آدامس‌ها در سه طعم گیلاس، لیمو و پرتقالی قابل تهیه هستند.

پس تقریبا همه با هر سلیقه‌ای می‌توانند این آدامس‌ها را مصرف کنند و یکی از فواید آن اشتها آور بودنشان است. این آدامس‌ها فواید دیگری نیز دارند و حاوی ویتامین‌های A، B6، D3 و E هستند تا بدن شما تمام مواد مغذی مورد نیاز را دریافت کند. روزانه با مصرف منظم یک عدد از این آدامس‌های تقویت قوای جنسی می‌توانید برانگیختگی خود را افزایش دهید.

آیا اسپانیش فلای واقعاً یک داروی مقوی جنسی مؤثر است؟

بله. عملکرد این دارو تضمین‌کننده است و به دلایل زیر مصرف آن توصیه می‌شود.

 • حاوی تمام مواد مورد نیاز برای برانگیختگی زنان است.
 • با تاثیر زیاد بر سیستم گردش خون باعث تحریک‌پذیری و تقویت قوای جنسی بانوان می‌شود.
 • مصرف آن نه تنها نتیجه‌بخش است، بلکه تعداد ارگاسم‌ها در رابطه جنسی را افزایش می‌دهد.

شما می‌توانید محصولات اسپانیش فلای را به‌صورت آنلاین و در فروشگاه‌های محصولات جنسی پیدا کنید. اگرچه این محصولات مانند گذشته حاوی کانتاریدین یا خود حشره نیستند و از موادی ساخته شده‌اند که در بیشتر دیگر داروهای تقویت‌کننده جنسی طبیعی یا گیاهی استفاده می‌شوند. از جمله:

 • ماکا؛
 • جینسینگ؛
 • جینکو بیلوبا.
کاربرد اسپانیش فلای

چه دارو هایی می توانند بلافاصله یک زن را تحریک کنند؟

اسپانیش فلای برای اثربخشی تنها به 20 دقیقه زمان لازم دارد. این دارو به‌سرعت باعث افزایش تحریک جنسی زنان می‌شود. از جمله انواع کاربرد آن می‌توانیم به تاثیر مستقیمش بر اندام تناسلی زنان اشاره کنیم. پس از مصرف این دارو، خون‌رسانی به سمت این اندام افزایش می‌یابد و باعث تحریک‌پذیری بیشتر و حساس شدن آن نقطه می‌شود.

سوالات متداول

آیا زنان به برانگیختگی نیاز دارند؟

بیشتر زنان برای احساس برانگیختگی نیازی به آمیزش جنسی ندارند، اما بسیاری از آن‌ها برای داشتن روابط جنسی با کیفیت با شریک زندگی خود باید برانگیخته شوند.

داروی اسپانیش فلای از چه چیزی درست شده است؟

از ماده ترشح‌شده از نوعی حشره به نام مگس اسپانیایی تولید می‌شود.

چند قطره باید در نوشیدنی خود بریزیم؟

این دارو بسیار قوی است، پس نیازی به مصرف زیاد آن نیست. برای هر بار مصرف 5 قطره از این دارو را درون نوشیدنی خود بریزید.

سخن نهایی

ما در این مقاله نحوه استفاده از اسپانیش فلای را برای شما شرح دادیم. در گذشته پادشاهان و ملکه‌ها از خود حشره به‌صورت مستقیم استفاده می‌کردند و از آن لذت می‌بردند اما امروزه این دارو در قالب قطره بسته‌بندی و عرضه می‌شود. کاربرد اسپانیش فلای فقط تحریک پذیری نیست، بلکه اشتیاق افراد به برقراری ارتباط جنسی را افزایش می‌دهد و به آن‌ها کمک می‌کند به مشکلات روابط خود غلبه کنند. با آنکه نحوه مصرف آن نسبت به گذشته تغییر کرده، اما همچنان نمادی از اشتیاق، میل جنسی و عشق است.

با توجه به تاثیرگذاری عالی محصول، افراد می‌توانند با استفاده از آن غرایز جنسی خود را به ایمن‌ترین و موثرترین شکل ممکن ارضا کنند. بنابراین اگر می‌خواهید صمیمیت جنسی بین خود و شریک زندگی‌تان را افزایش دهید، بهترین انتخاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان