چگونه قرص ویگرکس پلاس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

چگونه قرص ویگرکس پلاس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

قرص ویگرکس پلاس اصل، یکی از برجسته‌ترین محصولات جنسی برای افزایش سایز و ابعاد آلت تناسلی آقایان است. این محصول به‌عنوان مکمل دارویی، جایگاه ویژ‌ه‌ای در بین محصولات جنسی به خود اختصاص داده است و برای مشکلاتی مانند، عدم نعوظ، مشکل زودانزالی و افزایش سایز آلت تجویز می‌شود. البته نوع تقلبی این دارو نیز مانند سایر داروها در بازار به‌وفور وجود دارد. برای خرید قرص ویگرکس پلاس اورجینال در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی‌ها و قیمت این قرص آشنا شوید.

ترکیبات موجود در کپسول‌های ویگرکس پلاس اصل

تفاوت ویگرکس معمولی با ویگرکس پلاس، تنها در ترکیبات سازنده آن‌ها است. در نوع پلاس این دارو، ۳ ترکیب جدید با نام‌های بیوپرین، دامیانا و تریبولوس اضافه شده است که در ویگرکس معمولی وجود ندارند. سایر ترکیبات در هر دو داروی ویگرکس معمولی و ویگرکس پلاس به‌صورت کاملاً گیاهی و با عملکرد مشابه وجود دارند. این ترکیبات عبارت‌اند از:

 • جینکوبیلوبا: این گیاه دارویی یکی از مهم‌ترین گیاهان در ساخت داروهای تمرکز و تقویت حافظه است. لینکومایسین موجود در جینکوبیلوبا باعث ایجاد تعادل بین مغز و آلت تناسلی می‌شود و خون‌رسانی به ناحیه جنسی با این کار افزایش می‌یابد و توان و تمرکز فرد در هنگام سکس بیشتر می‌شود.
 • جینسینگ: از گیاه جینسینگ برای افزایش نعوظ و تاخیر در انزال استفاده می‌شود. از ویژگی‌های جادویی این گیاه می‌توان به تأثیر شگرف آن بر افزایش قوای جنسی اشاره کرد.
گیاه جینسینگ
 • دامیانا: این ترکیب باعث افزایش اثربخشی قرص ویگرکس پلاس اصل می‌شود و به‌محض مصرف، اثر آن در فرد بروز می‌کند.
دامیانا باعث افزایش اثربخشی قرص ویگرکس پلاس
 • تریبولوس Tribulus: گیاه دارویی تریبولوس نوعی گیاهچه‌ پوشیده‌شده از خار است که از میوه‌ و ریشه آن در درمان بسیاری از بیماری‌های جنسی استفاده می‌کنند. ترکیبات تریبولوس باعث افزایش سطح تستوسترون در آقایان می‌شود و به‌همین‌دلیل نیز این ترکیب در ویگرکس پلاس، برای بهبود قوای جنسی اضافه شده است.
 • بیوپرین: این ترکیب گیاهی باعث افزایش جذب مواد معدنی و آهن در بدن می‎‌شود که در نتیجه، مواد معدنی و آهن صرف افزایش توان جنسی در فرد می‌شوند. بیوپرین تنها در نوع ویگرکس پلاس وجود دارد و نوع معمولی حاوی این ماده گیاهی باارزش نیست.
بیوپرین
 • Epimedium : این ترکیب خاص تنها در برگ گیاه Epimedium وجود دارد و در فرد مصرف‌کننده اثرات مشابه داروی تأخیری ویاگرا می‌گذارد.
 • دامینه: یکی از ترکیبات مهم در افزایش نعوظ است و استفاده مداوم از آن باعث حس جوانی، افزایش مدت نعوظ و تعداد دفعات نعوظ می‌شود. هر چه میزان و دفعات سکس بیشتر شود، سطح تستوسترون بدن افزایش می‌یابد و حس شادابی در فرد ایجاد می‌شود.

اثرات مصرف اصولی قرص ویگرکس پلاس اورجینال

مصرف درست و منظم نوع اصلی ویگرکس پلاس اورجینال می‌تواند باعث ایجاد قابلیت‌های مثبت جنسی در آقایان شود. این قابلیت‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • افزایش سایز آلت تناسلی بدون بازگشت؛
 • افزایش خون‌رسانی به بافت‌های آلت تناسلی؛
 • بهبود وضعیت نعوظ و انزال؛
 • افزایش قطر آلت تناسلی؛
 • افزایش میل طبیعی جنسی و شهوت در مردان؛
 • توانایی رابطه جنسی به‌صورت مکرر و رسیدن به اوج لذت جنسی؛
 • افزایش مدت زمان فعالیت جنسی و تأخیر در انزال؛
 • افزایش آرامش روحی و اعتماد‌به‌نفس؛
 • رفع نیاز شریک جنسی و بهبود زندگی زناشویی.

قرص ویگرکس پلاس ساخت چه کشوری است؟

ویگرکس پلاس به‌‌عنوان یکی از برجسته‌ترین برندهای دنیا در زمینه محصولات جنسی است که توسط شرکت‌های مطرح دنیا تولید می‌شود. یکی از شرکت‌های مطرح سازنده این قرص در آمریکا قرار دارد و تولیدکننده قرص ویگرکس پلاس اصل آمریکا است. قرص ویگرکس پلاس کانادایی تحت نظارت شرکت مطرح بیوپک کانادا تولید می‌شود.

 راه‌های تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

ویگرکس پلاس اورجینال با هدف افزایش قطر سایز آلت تناسلی و تأخیر در انزال در بسته‌های پاکتی حاوی 60 عدد کپسول تولید شده است. روی پاکت این محصول، هولوگرام بیوپک کانادا هک شده است. رنگ این کپسول‌ها در مدل اصلی، سبز با لایه قرمز است. قرص ویگرکس پلاس آمریکایی اصل که با هدف افزایش نعوظ و افزایش عملکرد جنسی تولید می‌شود، مانند نوع کانادایی آن داری بسته‌بندی جعبه‌ای با هولوگرام نقره‌ای است. محتوای هر بسته حاوی 60 عدد کپسول به رنگ سبز با رگه قرمز است. با خرید قرص ویگرکس پلاس اصل از گاندی دارو از داروهای تقلبی و عوارض آن‌ها دور خواهید ماند.

راه‌های تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی

عوارض قرص ویگرکس پلاس تقلبی

عملکرد اصلی قرص ویگرکس پلاس اصل، بهبود وضعیت آلت تناسلی، حجم‌گیری آلت تناسلی، بهبود عملکرد جنسی و افزایش لذت جنسی حین سکس در آقایان است. برخی از محصولات غیراورجینال ویگرکس حاوی سیلدنافیل است. داروی سیلدنافیل که برای مشکلات نعوظ مردان استفاده می‌شود، دارویی بسیار خطرناک است و حتماً باید با تجویز پزشک مصرف شود. برخی از عوارض جانبی قرص غیراورجینال ویگرکس پلاس، عبارت‌اند از:

 • کج‌فرمی یا اختلال شکل آلت تناسلی: یکی از عوارض مصرف داروی غیراصل ویگرکس پلاس، اختلال در شکل آلت تناسلی است که درصورت بروز این عارضه ممکن است درمان، بسیار هزینه‌بر و سخت شود.
 • تحریک نامناسب: یکی دیگر از عوارض قرص ویگرکس پلاس غیراصل این است که خون‌رسانی به بافت‌ها انجام نمی‌شود و نعوظ ناقص رخ می‌دهد.
 • ایجاد حساسیت پوستی: علاوه‌بر نوع کپسولی، نوع پمادی غیراصل این دارو در بازار به‌وفور یافت می‌شود که مصرف آن باعث التهاب و حساسیت پوستی در ناحیه تناسلی می‌شود.
 • کاهش نعوظ در حین فعالیت جنسی: با مصرف داروی تقلبی ممکن است دقیقاً حین سکس، آلت تناسلی فرد شل شود که این آسیب می‌تواند در درازمدت با او بماند و باعث کاهش اعتمادبه‌نفس در برقراری ارتباط و رابطه جنسی شود.
 • مسمومیت دارویی: در محصول غیراصل ممکن است ترکیبات ناسازگار با بدن استفاده شده باشند و یا محصول به‌صورت تاریخ مصرف گذشته ارائه شود. دقت کنید مسمومیت دارویی می‌تواند جان فرد را تهدید کند.
 • مشکلات گوارشی: ترکیبات داروی غیراورجینال ممکن است باعث اختلال در اشتها و گوارش نیز شود.
 • سستی در انجام سکس: خوردن داروی غیراصل، تأثیری بر خون‌رسانی و نعوظ ندارد. بنابراین احساس توانایی انجام سکس در فرد ایجاد نمی‌شود. با ادامه این روند ممکن است رابطه جنسی فرد با شریک جنسی‌اش به مشکل بخورد.
 • افزایش کمر درد: از اثرات سوء داروی غیراصل، افزایش بدن درد، به‌ویژه کمر درد است.

تفاوت قیمت قرص ویگرکس پلاس اصل و تقلبی

داروخانه گاندی نمایندگی انحصاری داروهای جنسی در ایران است و شما با خیال راحت می‌توانید اصل این محصول را با قیمت 650-630 هزار تومان از این داروخانه تهیه کنید. نوع غیراصل ویگرکس پلاس در فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد. در این فروشگاه‌ها محصول غیراصل را با قیمت پایین‌تر و در حدود 340 هزار تومان به فروش می‌رسانند. توجه داشته باشید که خرید محصول غیراصل، ممکن است آسیب‌های جدی یا غیرقابل‌جبران را در پی داشته باشد.

سخن پایانی

با خرید قرص ویگرکس پلاس اصل از گاندی دارو، تاثیرات دارو پس از اتمام دوره مصرف باقی می‌ماند و شما بدون نیاز به ادامه مصرف یا مصرف داروهای دیگر، با تقویت قوای جنسی شکل تازه‌ای از رابطه جنسی را تجربه خواهید کرد و قهرمان رابطه خود خواهید شد. در این مقاله سعی شد راه های تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از تقلبی را به بهترین شکل توضیح دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان