نحوه تشخیص قرص پروسالوشن اصل از تقلبی

چگونه قرص پروسالوشن اصل و تقلبی را تشخیص دهیم؟

استفاده از اقلام بهداشتی و دارویی سالم و بااصالت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در جوامع امروزی است. هرگونه ناآگاهی هر چند جزئی در این مسئله می‌تواند منجر به آسیب‌هایی جبران‌ناپذیر شود. افزایش داروهای تقلبی در بسته‌بندی‌های به‌ظاهر شبیه اصل، از نگرانی‌های مهم سازمان بهداشت جهانی است. طبق آمار اعلام‌شده توسط این سازمان، در کشورهای کم‌درآمد تا متوسط از هر 10 محصول پزشکی که وارد بازار می‌شوند، یک محصول، غیراستاندارد یا تقلبی است.

حتی در کشورهای غنی با مقررات سختگیرانه نیز همچنان، قرص‌های تقلبی از مهم‌ترین عوامل تهدیدکننده سلامت عمومی جامعه هستند. در چنین شرایطی، خرید داروهایی نظیر قرص پروسالوشن که با هدف تقویت توان جنسی آقایان تولید می‌شود اهمیت زیادی دارد؛ چراکه به‌طور مستقیم با بدن انسان در ارتباط است و نوع تقلبی آن، می‌تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد.

در ادامه با مزایای خرید قرص پروسالوشن اصل و نحوه تشخیص اصل از تقلبی آن آشنا خواهید شد. با خرید این محصول از داروخانه گاندی و تجربه یک خرید بدون استرس، سلامت خود و اصالت محصول مورد‌نظر را تضمین کنید.

هنگام خرید قرص پروسالوشن اصل به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟

درصورتی‌که قصد خرید قرص پروسالوشن اصل را دارید، باتوجه به نکات زیر، از واقعی‌بودن محصول و کیفیت آن مطمئن شوید. اگرچه ساده‌ترین راه تشخیص، عدم کارایی داروی تقلبی نسبت به اصلی است؛ اما جز این مورد، توجه به فاکتورهای زیر نیز می‌تواند شما را در داشتن تجربه یک خرید عالی یاری کند.

 • خرید مستقیم از فروشگاه معتبر: بهترین راه برای تضمین دریافت قرص اصل این است که فقط از جای معتبر خرید کنید. قرص پروسالوشن از گاندی دارو، خطر دریافت قرص‌های تقلبی از فروشنده غیرمجاز را از بین می‌برد؛ بنابراین مراقب باشید که قیمت‌های خیلی ارزان می‌توانند یک حقه برای فروش داروی تقلبی باشند‌.
 • شناسنامه محصول: نمونه‌های معتبر، دارای مهروموم هولوگرافیک امنیتی روی بسته‌بندی هستند که ثابت می‌کنند مستقیماً از تولیدکننده دریافت شده‌اند؛ بنابراین برچسب را به‌دقت بررسی کنید تا مبادا نشانه‌هایی از دست‌کاری وجود داشته باشد. دستورالعمل‌ها باید به‌وضوح بیان کنند که شما یک قرص پروسالوشن اصل با ترکیبی اختصاصی خریده‌اید که توسط سازنده اصلی تولید شده است.
تفاوت قرص پروسالوشن اصل و تقلبی
 • تاریخ انقضا: اگر می‌خواهید از قرص پروسالوشن اصل مطمئن شوید، چک‌کردن تاریخ انقضا را فراموش نکنید؛ چراکه تمام قرص‌های اصلی حاوی تاریخ انقضا هستند. این امکان، قابلیت ردیابی را فراهم می‌کند؛ بنابراین هرگز مکمل‌های فاقد تاریخ انقضا را خریداری نکنید؛ زیرا این نشانه‌، حکایت از تقلبی‌بودن کالا دارد.
 • ارزیابی کیفیت بسته‌بندی: بسته‌بندی باید بدون دست‌کاری و کاملاً حرفه‌ای باشد، نامرتب‌بودن یا کم‌رنگ‌بودن می‌تواند نشانگر تقلبی‌بودن دارو باشد. بسته‌بندی بدون کیفیت، معمولاً نشان‌دهنده یک تقلید و کالای کپی است.
 • تحقیق درباره فروشگاه: قبل‌از ثبت سفارش، بخش نظرات مشتریان را بررسی کنید. توجه داشته باشید که خرید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر و شناخته‌شده‌ای مانند داروخانه گاندی به نسبت فروشگاه‌های حضوری بی‌نام‌ونشان، گزینه‌های مطمئن‌تری هستند.

تفاوت قرص پروسالوشن اصل و تقلبی

تعداد مکمل‌های تقلبی در بازار بسیار است؛ بنابراین یادگیری روش‌های شناسایی قرص‌های معتبر قبل‌از خرید از ضروریات است. اگرچه یک قرص اصل، به‌شدت کارآمد است؛ اما انواع تقلبی‌، هیچ یک از مزایای مؤثر را ارائه نمی‌دهند. در ادامه با چند تفاوت کلیدی داروهای اصل از تقلبی آشنا می‌شوید که در تشخیص درست و قرص پروسالوشن اصل به شما کمک می‌کنند.

 • تفاوت‌های بسته‌بندی: بسته‌بندی محصولات معتبر دارای چاپ شفاف و پررنگ با علامت اختصاصی برند هستند؛ اما نمونه‌های تقلبی با چاپ مبهم و رنگ‌های تار از محصول اصلی متمایز می‌شوند.
 • تغییرات برچسب: روی محصولات قانونی، برچسب و هولوگرام امنیتی وجود دارد که کیفیت محصول را تضمین می‌کنند.
 • خرید از محل معتبر: تنها راه تضمین دریافت محصول اصل، خرید مستقیم از فروشنده و از مراکز معتبر است.
 • اختلاف نتایج: درحالی‌که نتایج در افراد مختلف، متفاوت است؛ اما نمونه‌های تقلبی حتی کارایی نسبی هم ندارند. کپسول معتبر، باعث افزایش سلامت جنسی می‌شود و درصورت استفاده طولانی‌مدت،  ضرری به بدن وارد نمی‌کند.
نحوه تشخیص قرص پروسالوشن اصل از تقلبی

قیمت قرص پروسالوشن اصل

خرید مکمل‌های سلامت جنسی و محصولاتی از این جنس، می‌تواند یک تجربه‌ چالش‌برانگیز برای آقایان باشد. ورود به یک داروخانه یا فروشگاه برای خرید این محصولات، اغلب اضطراب‌آور است؛ بنابراین قرص پروسالوشن اصل از فروشگاه‌های آنلاین، بهترین راه‌حل ممکن است. داروخانه‌های آنلاین قابل‌اعتماد، حریم خصوصی شما را حفظ می‌کند. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون ذره‌ای نگرانی سفارش خود را ثبت کنید.

با سفارش آنلاین، محصولات را مستقیماً جلوی درب منزل تحویل می‌گیرید. حال که می‌توانید با دسترسی به اینترنت، در زمانی کوتاه و به‌راحتی خرید کنید، اجازه ندهید اضطرابتان مانع امتحان‌کردن این محصول شود. خرید آنلاین از داروخانه‌های مورداعتمادی مانند داروخانه گاندی، تنها با قیمت ۶۳۰ هزار تومان، هر دردسر و زحمت اضافه‌ای را برطرف می‌کند.

خواص قرص پروسالوشن

این محصولات، به‌عنوان محصولاتی کاملاً طبیعی به بیش‌از نیم میلیون مرد در بازیابی اعتمادبه‌نفس جنسی‌ و نیروی پرشور دوران جوانی‌شان کمک کرده‌اند. با اطلاع از متغیربودن نتایج این محصول بر روی افراد مختلف، بیشتر مردان معتقدند که موارد زیر را با قرص پروسالوشن اصل تجربه کرده‌اند:

 • افزایش میل جنسی؛
 • ارگاسم طولانی‌تر و شدیدتر؛
 • کاهش زمان ریکاوری؛
 • کاهش اضطراب؛
 • اعتمادبه‌نفس، قدرت و انگیزه بالاتر؛
 • درمان ناتوانی جنسی؛
 • سفت‌کننده آلت؛
 • جایگزین قرص‌های زودانزالی؛
 • درمان دائمی؛
 • فرمولی نوآورانه؛
 • کارایی جهانی؛
 • دارای پایه کاملاً گیاهی؛
 • قابل‌استفاده برای افراد گیاه‌خوار؛
 • عملکرد موفق در بیش‌از یک دهه از ورود آن به بازار؛
 • بزرگ‌کننده و فرم‌دهنده اندام جنسی آقایان.

قرص پروسالوشن اصل چه ترکیباتی دارد؟

قرص پروسالوشن اصل حاوی موادی است که مدت‌ طولانی، کیفیت و کارآمدی خود را در تقویت میل جنسی آقایان ثابت کرده‌اند. این ترکیبات عبارت‌اند از:

جینسینگ

این گیاه معروف آسیایی حاوی ترکیباتی با خاصیت تقویت‌کنندگی است و استقامت جنسی، برانگیختگی و رضایت را افزایش می‌دهد. جنسینگ با افزایش انرژی منجر به کاهش استرس و خستگی ذهنی می‌شود.

ال – آرژنین

اسیدآمینه موجود در این ماده در همراهی با اکسید نیتریک، رگ‌های خونی را برای افزایش گردش خون و استقامت فیزیکی آماده می‌کند که درنهایت منجر به تقویت رابطه جنسی می‌شود. همچنین مصرف ال آرژنین به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ترکیبات قرص پروسالشون، تولید و تحرک بیشتر اسپرم را نیز در پی دارد.

ریشه ماکارو

زیستگاه این گیاه کوه‌های آند در آمریکای جنوبی است و به‌عنوان یک ماده تقویت‌کننده قوای جنسی شناخته می‌شود. این ماده حاوی مواد شیمیایی به نام ماکامید و ماکین است که میل جنسی را در مردان و زنان تحریک می‌کند و درنهایت عملکرد جنسی و میل به رضایت بیشتر را بهبود می‌بخشد.

بوتیاسربا

این درختچه استوایی دارای اثرات ضدالتهابی و تعدیل‌کننده هورمون با اثر درمان اختلالات نعوظ و کمبود میل جنسی است. بوتیاسربا، اضطراب را کاهش می‌دهد و درعین‌حال برانگیختگی و لذت را تقویت می‌کند.

سخن پایانی

خطرات عظیم ناشی از مصرف داروهای تقلبی، غیراستاندارد و تأییدنشده، بیانگر اهمیت بالای اطمینان از اصالت محصول، است. اگرچه انگیزه این تقلب‌ها، سود بیشتر جعل‌کنندگان آن است؛ اما تأثیر مخرب داروهای تقلبی بر بیماران بی‌گناه جبران‌ناپذیر است. هشیاربودن، تهیه دارو از مراکز معتبر و بررسی ظاهر غیرمعمول یا مزه نامناسب، از سری اقدامات احتیاطی و عاقلانه‌ای است که سلامت شما را تضمین می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید سلامتی شما به دریافت داروی واقعی بستگی دارد؛ بنابراین انتخاب قرص پروسالوشن اصل از داروخانه گاندی از سلامت و کیفیت محصول موردنظر اطمینان حاصل کنید و لذت یک رابطه عاشقانه را به خودتان هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان